0.00грн.
Зробити замовленняКомплексно діє як на кореневу систему, так і на наземну частину. При внесенні до прикореневої зони разом з поливом створює придатне середовище для розвитку кореневої системи й корисної мікрофлори грунту, даючи потужний поштовх процесам росту. У складі препарату особливі органічні речовини, амінокислоти, протеїни, пептиди, полісахариди, гумінові кислоти, комплекс вітамінів (В1, В:, РР), фолієва кислота, іноситол.
Viva надає рослинам чимало переваг:
- дворазове внесення препарату значно покращує гормональний баланс рослин;
- позитивно вливає на одночасне дозрівання й збільшення не лише маси плодів, але й їхньої кількості (помідорів, кавунів, баклажанів, перцю, огірків, полуниці й суниці, салату, картоплі, плодово-ягідних);
- дає змогу відновити грунт після значного виснаження, позитивно впливаючи на регенерацію мікрофлори після нематицидних обробок).
Склад: K2O-3,0%, комплекс вітамінів, фолієвої кислоти,іноситолу-0,18%, гумінові кислоти-2,7-2,9%, протеїни, пептиди, амінокислоти-12,5%, полісахариди-1,5-2,0%, органічні речовини-12,0%.
Характеристика складників:
Комплекс вітамінів (В1, В:, РР)- В – тіамін (Тіамі́н (від грец. θειον — сірка; вітамін B1, аневрин) — водорозчинний вітамін. У природі синтезується рослинами і деякими мікроорганізмами (найбільше його міститься в дріжджах, хлібних злаках, картоплі) , В1 -антиневритний вітамін (кислота нікотинова-РР(розчинний у воді вітамін; необхідний для багатьох реакцій окислення у живих клітинах, бере участь в енергозабезпеченні клітин і в знешкодженні шляхом окиснення природних та чужорідних речовин (монооксигеназний ланцюг окиснення).
Пептиди – сполука, що відповідає за уповільнене старіння плоду, тобто продовження родючості.
Пропілін - для реакції сполук між іншими органічними речовинами, він виступає як реакційна речовина).
Рослинні амінокислоти – це білки та нуклеїнові амінокислоти, виготовленні із рослинного організму(-Білки ділять на прості (протеїни) і складні (протеїди).
Фолієва кислота – це речовина, що необхідна для ділення клітин, росту і розвитку всієї рослини, і розвитку плоду, у процесі вегетації.
Хелати – особлива група хімічних сполук, здатних зв’язувати і виводити з організму важкі метали (від грец. χηλή, chelè — «клішня») або внутрішньокомплексні сполуки — клішнеподібні комплексні сполуки.
Десять переваг:
- Комплексна дія, як на кореневу систему так і на надземну частину рослини при кореневому застосуванні.
- Відповідає за родючість грунтів, відновлює її.
- Крім того , що є біостимулятором розвитку кореневої системи ще й допомагає рослині пережити стресові ситуації.
- Впливає на регенерацію мікрофлори грунту, створює сприятливе середовище для розвитку кореневої системи і як результат дає поштовх росту плодів.
- Дворазове внесення препарату сприяє утворенню зав’язі плодів, рівномірному дозріванню та збільшенню.
- Даний препарат є органічно мінеральним комплексом.
- До складу препарату входять особливі органічні сполуки: амінокислоти, протеїни, полісахариди,гумінові кислоти, комплекс вітамінів (В1,В6,РР), фолієва кислота, іноситол.
- Італійський національно-дослідний інститут офіційно підтвердив ефективність та природність добрива.
- Використання препарату – ефективний самоокупний агроприйом.
- Більша ефективність при сумісному застосуванні з Мастером, Радіфармом.
Застосування:Вміст пакету (25 мл.) розчинити у відрі води (10 л.) і підливати рослини, вазони.