Інсектицид Кораген > 1.2 мл | 6 мл | 50 мл

Відгуки:
(0)
 • Виробник: FMC
 • Код товару: FMC-1-05
 • Наявність: В наявності
30.00грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Доставка

Нова Пошта

Безкоштовна доставка

При замовленні від 5000 грн

Оплата

Карткою Visa/Mastercard чи готівкою у відділенні

 • Огляд товару
 • Відгуки (0)
 • Питання (0)

Інноваційний інсектицид проти лускокрилих шкідників на багатьох культурах з високими показниками безпечності до корисної ентомофауни:

 • Дійсно гнучкий у часі застосування – поєднує овіцидну, ові-ларвіцидну та ларвіцидну дію;
 • Швидка дія – відсутність пошкодження плодів;
 • Дійсно тривалий період захисту
 • Діюча речовина: хлорантраніліпрол – 200 г/л
 • Препаративна форма: концентрат суспензії на водній основі
 • Клас:  антраніламіди

Упаковка: пластикова банка 50 мл, 200 мл, 1 л, 5 л
Норма використання: 60 - 200 мл/га

Механізм дії

Основна дія препарату відбувається при потраплянні Корагену® до шлунку комах, а також через кутикулу (контактна дія). Кораген® активує рианідинрецепторні гени, які відіграють ключову роль в скорочуванні м’язів. Після прийому Корагену® активізується виведення внутрішніх запасів кальцію з м’язів шкідника (рецептор змушує рецепторний канал відкриватися на більш тривалий період часу). Неконтрольоване виділення іонів кальцію різко зменшує його внутрішні запаси в організмі. Внаслідок цього шкідник втрачає здатність скорочувати м’язи і миттєво настає параліч. В свою чергу це призводить до зупинки харчування, личинки стають слабкими та невдовзі гинуть.

Потрапивши в організм комахи, спостерігаються наступні симптоми отруєння:

- Миттєва зупинка харчування
- Параліч м’язів
- Загибель протягом 24–72 годин

Новітній механізм дії забезпечує Корагену® відмінне місце партнера в антирезистентних програмах захисту та в програмах інтегрованого захисту.

Проведені дослідження показали, що Кораген® контролює чисельність кукурудзяного стеблового метелика, яблуневої плодожерки кількома шляхами та на різних стадіях розвитку.

1. Овіцидна дія препарата варіює в залежності від строку обробки та щільності популяції шкідника. Найбільша овіцидна дія спостерігається при застосуванні Корагену® до початку відкладки яєць або по відкладених яйцях до фази чорної голови.

2. Ові-ларвіцидна дія Корагену® спостерігається під час прогризання гусеницею, що тільки відродилася, обробленої поверхні яйця. Внаслідок цього відбувається миттєва інтоксикація личинки яблуневої плодожерки, яка гине, не встигнувши вийти з яйця, або відразу після виходу.

3. Ларвіцидна дія Корагену® характеризується високою ефективністю проти гусениць шкідника та відбувається двома шляхами:
шлункова дія — при потраплянні препарату в гусеницю при харчуванні
контактна дія — при попаданні на шкіряні покриви гусениці

Рекомендації до застосування

Культура  Норма витрати, мл/га  Спектр дії Фаза внесення Кратність обробок
за сезон
Яблуня  150 - 175  Яблунева плодожерка,
каліфорнійська щитівка, лускокрилі 
Початок масового льоту -
початок відродження личинок
2
Кукурудза  100 - 150  Стебловий метелик, бавовникова совка
Томати  200  Комплекс совок
Картопля  60 Колорадський жук Відкладання яєць - вихід личинок
Соя  150  Комплекс совок Початок масового льоту - початок
відродження личинок
Соняшник  150 Совки, вогнівки
Виноград  175 - 200  Листовійка, бавовникова совка

Особливо висока ларвіцидна дія спостерігається при поїданні шкідником обробленої поверхні. 

Кораген® діє миттєво, забезпечуючи відсутність пошкодження плодів.

На відміну від деяких інших інсектицидів, Кораген® контролює гусениць на всіх стадіях їх розвитку. При цьому їхня повна загибель спостерігається протягом 1-3 діб, проте культура залишається захищеною внаслідок швидкої зупинки харчування.

Властивості формуляції

- Концентрат суспензії на водній основі (200 г д.р./л)
- Хімічно та фізично стійкий
- Низька в’язкість, легко розливається/ вимірюється, без запаху
- Мінімальні залишки в каністрі, що легко змиваються водою
- Високотехнологічна формуляція: гарно розчиняється для швидкого приготування розчину, не забиває форсунки обприскувача, легко вимивається з обприскувача
- Висока стабільність робочого розчину
- Без надмірного піноутворення
- Нелеткий
- Некорозійний
- Незаймистий, безпечний для зберігання

Фаза розвитку кукурудзи  63-85
Стадія шкідника  Початок масового льоту – початок відродження личинок
Норма застосування  100-150 мл/га – кукурудзяний стебловий метелик
150 мл/га – бавовникова совка
Метод застосування  Авіа/наземне
Норма робочого розчину  Авіа: 100-150 л/га
наземне: 250-400 л/га
Кількість обробок  1-2
Шкідливий об’єкт  Кукурудзяний стебловий метелик, бавовникова совка

Селективність та безпечність

Кораген® є унікально безпечним інсектицидом з наявних сьогодні на світовому ринку.

Препарат має високі показники безпечності для корисних комах та комах-запилювачів (бджоли, джмелі, хижі кліщі).

Завдяки високій селективній дії на ріанидин-рецептори, Кораген® є низькотоксичним для людини, ссавців, птахів та риб. Ці характеристики забезпечують високий ступінь захисту для працівників та безпеку для довкілля.

Висока селективність Корагену® для корисних комах, його висока ефективність в польових умовах, надзвичайно високі показники безпечності для операторів та навколишнього середовища роблять Кораген® відмінним інсектицидом для систем інтегрованого захисту.

Продукція, вирощена при застосуванні Корагену®, має відмінні показники безпечності для споживача.

Як і при роботі з іншими пестицидами, необхідно дотримуватися загальних правил: проводити обприскування у суху безвітряну погоду вранці або ввечері, намагаючись забезпечити рівномірне покриття культури. Дотримуватися загальних заходів індивідуального захисту.

Застосування на картоплі

Новітній механізм дії Корагену® забезпечує можливість його застосування в антирезистентних програмах захисту картоплі. Препарат можна застосовувати протягом виробничого сезону, починаючи від відкладання яєць та протягом виходу личинок. Найкраща ефективність та максимальний ступінь захисту культури досягається при обробці до початку виходу личинок з яєць шкідника кожного покоління. Імаго та личинки колорадського жука, що загинули внаслідок обробки Корагеном®, можуть залишитись на листковій поверхні картоплі, а потім через деякий час осипаються під дією вітру або дощу. Період захисту картоплі від колорадського жука складає 3-4 тижні.
 

Застосування на кукурудзі
З 2012 року інсектицид Кораген® дозволено до застосування на кукурудзі проти кукурудзяного метелика та інших лускокрилих шкідників, в т.ч. авіаметодом.

Кораген® за світовою класифікацією IRAC діючих речовин відноситься до групи 28 і є єдиним представником цієї групи, що зареєстрований на кукурудзі. 

Найбільш поширені шкідники кукурудзи Кукурудзяний стебловий метелик (Ostrinia nubilalis) є широко розповсюдженим видом як в Україні, так і в Європі. Він здатний пошкоджувати стебла, листя, волоть, качани та зерно кукурудзи, що призводить до значних кількісних та якісних (ризик мікотоксинів ) втрат врожаю.

“Зелений” ефект

“Зелений” ефект – це наслідок ефективного захисту судинної системи кукурудзи. Ефективне скорочення популяції стеблового метелика означає, що судинна система культури продовжує працювати. Чим довше судинна система кукурудзи нормально функціонує, тим довше рослини будуть зеленішими (як мінімум на 2 - 3 тижні).

Бавовникова совка (Helicoverpa armigera) – багатоїдний шкідник, що набуває особливого поширення на кукурудзі, сої, нуті, сорго. Особливо небезпечними є пошкодження волоті качана кукурудзи, або листової поверхні соняшнику, бобів сої, що може призвести до масового недоопилення рослин. На кукурудзі гусениці бавовникової совки першого покоління можуть живитись генеративними органами культури, закручених ще в трубку, вигризаючи наскрізь характерні отвори. Друге покоління шкідника є найбільш небезпечним і чисельним. Яйця можуть відкладатись на рильця а личинки, що вийшли відразу проникають всередину качану. Всередині гусениці живляться в залежності від віку: з початку рильцями, а потім зернинами. Скупчення випорожнень та нанесені пошкодження, а подальшому, сприяють поширенню конідій таких патогенів як Fusarium и Aspergillum.
Рекомендації щодо застосування

Кораген® забезпечує довготривалий та високоефективний контроль кукурудзяного стеблового метелика, бавовникової совки та інших лускокрилих шкідників.

Препарат можна застосовувати в період від початку масового льоту шкідника до початку відродження личинок. При цьому оптимальним строком внесення є період масового відкладання яєць. У випадку високої щільності шкідника, особливо бавовникової совки, необхідно планувати двократне внесення Корагену® з інтервалом 10-12 днів.

Витрата робочого розчину:

Авіа метод. Мінімальна витрата робочої суміші у випадку обробки посівів кукурудзи літаком або вертольотом повинна становити 100 л/га. Обов’явзково додавати адьювант, бажано на основі рослинної олії.

Наземне обприскування. Норма робочого розчину повинна становити мінімум 250 л/га. Для кращого покриття бажано додавати адьюванти.

Проблема мікотоксинів

За даними FAO, на сьогодні 25% світового виробництва зерна уражено мікотоксинами. пошкодження кукурудзяного стеблового метелика та бавовникової совки відкривають шлях до ураження качанів та зерна кукурудзи патогенами. Особливо небезпечними з них є представники роду Fusarium та Aspergillum, що здатні продукувати небезпечні мікотоксини такі, як фумонізини та афлотоксини відповідно.

Одним із ефективних методів зниження засмічення мікотоксинами продуктів переробки зерна є ефективний контроль стеблового метелика та інших лускокрилих шкідників на кукурудзі.

Кораген® – це сучасний інструмент високоефективного контролю лускокрилих шкідників, і як наслідок – зменшення ураження рослин збудниками Fusarium.

Характеристики безпечності

Кораген® є унікально безпечним інсектицидом у порівнянні з іншими інсектицидами, які використовуються для контролю стеблового метелика та бавовникової совки. Завдяки своїй високій селективності Кораген® забезпечує новий стандарт безпечності для корисних видів комах, включаючи таких природних паразитів як Trichogramma sp.

Застосування на сої

Кораген® є високоефективним рішеням проти основних лускокрилих шкідників в посівах сої та соняшнику. Основною перевагою Корагену® є високий контроль фітофагів навіть при застосуванні за високих температур (+28 +30°С), що особливо важливо для південних регіонів України. Крім того, завдяки своїй трансламінарній дії, Кораген® захищає рослини значно довше, ніж інсектициди з інших хімічних груп.
 

Найбільш небезпечними в посівах сої є листогризучі совки – бавовникова, люцернова, совка гамма, капустяна, та лучний метелик.

Шкодочинність: Листогризучі совки є багатоїдними шкідниками, що шкодять на різних культурах, проте все більшого значення набувають в посівах сої, особливо за вирощування її в умовах зрошення.
Характерною особливістю цих фітофагів є значна репродуктивна здатність, а також інтенсивне харчування вегетативними та генеративними частинами рослин. Як наслідок, втрати врожаю від цих фітофагів в середньому сягають 15-20%, а в окремі роки – навіть понад 50%.

Кораген® можна застосовувати протягом вегетації культури в період масового льоту імаго совок та початку відродження з яєць личинок. Оптимальним періодом внесення препарату є масове відкладення яєць.

Компанія “Дюпон” рекомендує застосовувати інсектицид Кораген® не більше 2 разів за сезон, обидві обробки повинні бути послідовними в межах одного покоління шкідника.

Рекомендовані норми застосування Корагену®: 150-175 мл/га. 

Застосування на соняшнику

В посівах соняшнику основними пробемними шкідниками є соняшникова вогнівка, лучний метелик, бавовникова совка та комплекс підгризаючих совок.
За умови масового розмноження та поширення, пошкодження даними шкідниками можуть призвести до значних втрат врожаю соняшника.

Кораген® можна застосовувати протягом вегетації культури в період масового льоту імаго совок та початку відродження з яєць личинок. Оптимальним періодом внесення Корагену® є масова відкладка яєць.
Згідно рекомендацій “Дюпон”, для уникнення резистентності слід застосовувати не більше 2 обробок за сезон, обидві повинні бути послідовними в межах одного покоління шкідника.

Рекомендовані норми застосування інсектициду Кораген®: 150-175 мл/га. 

Застосування на томатах

Багаточисельні дослідження показали, що гусениці різних видів совок найбільш чутливі до Корагену® (у порівнянні з іншими препаратами, що використовуються для контролю чисельності комплексу совок на томатах). Двократне застосування Корагену® забезпечує довготривалий (40 діб) та високоефективний контроль комплексу лускокрилих шкідників на томатах. Препарат можна застосовувати в період масового льоту совок та відродження личинок. При цьому оптимальним строком внесення Корагену® є масова відкладка яєць шкідником.

Застосування на яблуні

Зниження статевої активності метеликів, дослідження, які були проведені як в лабораторних, так і в польових умовах, довели, що Кораген® також впливає і на метеликів, шляхом істотного зниження статевої активності самців та самок.
Наявність на листях залишків препарату в польових умовах ефективно знижує здатність до спарювання щонайменше на 3 тижні. В свою чергу це призводить до зменшення щільності шкідника в послідуючих його поколіннях.

Строк застосування

Кораген® має широке вікно для застосування проти яблуневої плодожерки. Обробку можна проводити від початку масового льоту метеликів шкідника (овіцидна дія) до початку відродження личинок з яєць (ові-ларвіцидна та ларвіцидна дія). Проте оптимальним періодом внесення препарату, для уникнення ризику пошкодження плодів шкідником, вважається період масової відкладки яєць. Наступну обробку Корагеном® слід проводити: 150 мл/га — через 12-14 днів; 175 мл/га — 14-21 днів в залежності від щільності популяції шкідника.

Згідно рекомендацій компанії “Дюпон” для уникнення резистентності слід застосовувати не більше 2-х обробок за сезон, обидві повинні бути послідовними в межах одного покоління яблуневої плодожерки (або проти І, або ІІ покоління).

Кораген® характеризується тривалим періодом захисту, не менше трьох тижнів, що дає можливість зменшити кількість обробок проти основних шкідників яблуні. 

Вміст діючої речовини: хлорантраніліпрол – 200 г/л

Препаративна форма: концентрат суспензії на водній основі

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.