DLF-TRIFOLIUM

Ландшафтний газон Роад
0
Насіння газону Road ландшафтний DLF Trifolium Данія Газонна трава Ландшафтна Road призначена для створення технічних, маскуючих придорожніх та міських газонів. Ця трава відрізняється дуже високою енергією проростання насіння, помірним активним зро..
4 250.00грн.
Попереднє замовлення
Посухостійкий газон Сан
0
Насіння газону Sun посухостійкий DLF Trifolium Данія Посухостійка газонна трава, призначена для умов жаркого посушливого клімату, добре переносить період тривалої посухи, формує щільний дерен і виживає при різних умовах догляду, зберігаючи при цьо..
4 350.00грн.
Попереднє замовлення
Спортивний газон Плейграунд
0
Насіння газону Playground спортивний DLF Trifolium Данія Універсальний, зносостійкий газон для спортивних майданчиків. Склад підібраний таким чином, що суміш може досить швидко відновлюватися після інтенсивних навантажень, при цьому, не втрач..
4 400.00грн.
Попереднє замовлення
Тіньовий газон Парк
0
Насіння газону Park тіньовий DLF Trifolium Данія Суміш трав, стійких до надлишку сонячного світла. Вони формують густий газон, стійкий до випрівання і хвороб. Використовується в декоративних цілях в садово-паркових зонах, скверах та на затіне..
4 400.00грн.
Попереднє замовлення
Універсальний газон Робустика
0
Газон Robustica універсальний DLF Trifolium Данія Універсальна травосуміш для створення універсальних газонів, яка добре переносить сонце і тінь, практично не потребує внесення добрив. У той же час газон особливо декоративний, красивого насич..
4 400.00грн.
Попереднє замовлення
DLF-TRIFOLIUM