Протруйник АС-Селектив 150мл

Закінчується
Відгуки:
(0)
  • Виробник: UKRAVIT
  • Код товару: UKV-1-20
  • Наявність: В наявності
190.00грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доставка

Нова Пошта

Безкоштовна доставка

При замовленні від 5000 грн

Оплата

Карткою Visa/Mastercard чи готівкою у відділенні

  • Огляд товару
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)
АС-Селектив - новітній інсекто-фунгіцид для протруювання бульб картоплі перед їх посадкою в грунт. Контролює комплекс хвороб і ґрунтових шкідників та запобігає їх поширенню на протязі вегетації культури.

Діюча речовина:
 тіаметоксам, 100 г / л + ацетаміприд, 100 г / л + флудіоксоніл, 20 г / л.


Механізм дії:
після висадки бульб або розсади одне з діючих речовин з поверхні бульб поступово переходить в грунтову воду, а звідти через кореневу систему в бадилля рослини. Частина препарату залишається в грунті, де знищує ґрунтових шкідників, а решта рухається в рослині тільки ксилемою (від низу до верху) і не переходить з відтоком пластичних речовин в молоді бульби. Крім повного захисту від шкідників, діюча речовина тіаметоксам - підвищує рівень і активність специфічних білків, позитивно впливає на захисні властивості рослин а також підвищується енергія проростання, збільшується маса кореневої системи, більш розвинений листовий апарат.


Основні переваги
:


ü повноцінний захист рослин від комплексу ґрунтових та наземних шкідників;
ü надійний контроль широкого спектру хвороб (грунтового і насіннєвого походження);
ü підвищення енергії проростання бульб, збільшення маси кореневої системи, формування стійкості рослин до стресових факторів;
ü надзвичайно тривалий період захисної дії;
ü підвищує прибавку врожаю і покращує його якісні показники;
ü не токсичний для людей і безпечний для навколишнього середовища.

Застосування:

 
Культура Шкодочинний об’єкт Норма  витрати препарату
Картопля Дротяники, несправжні дротяники, личинки хрущів, колорадський жук і його личинки, цикадки, попелиці, капустянка 30 мл на 400-500 мл води на 30 кг картоплі
Звичайна і срібляста парша, ризоктоніоз, альтернаріоз, фомоз, фузаріоз
Овочеві культури колорадський жук, дротяники, попелиці, несправжній дротяники, личинки хрущів, трипси, моль, капустянка, блішки, 1% розчин (10 мл на 1 л води)
комплекс хвороб на початкових етапах росту рослин

Особливості використання:


Обробку проводять безпосередньо перед посадкою культури в грунт.  Застосування фунгіциду не залежить від температури повітря. Захисний період проти колорадського жука - до кінця вегетації. Завдяки високій розчинності в воді і клітинному соку тіаметоксам забезпечує стабільний захист в посушливих умовах. Розкласти посадковий матеріал одношарово і нанести рівномірно робочим розчином за допомогою обприскувача, надати протравленими бульб підсохнути і висадити в грунт.  Для підвищення енергії проростання і схожості слід додати до розчину мікродобриво. По можливості протравлений посадковий матеріал слід висадити в короткий термін після протруєння, особливо це стосується сортів картоплі, які мають глибоко розташовані вічка.
Обробляти розсаду слід методом занурення в робочий розчин кореневої системи рослин і замочуванням в ньому протягом 3-4 годин перед висадкою у відкритий грунт або закритий грунт.  Максимальна кратність обробок за сезон - 1. Термін виходу людей на оброблені площі для проведення ручних / механізованих робіт і очікування від обробки до збору врожаю встановлювати не потрібно. Не рекомендується застосовувати на ранньостиглих сортах картоплі.
 
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.