phone-icon
Замовити дзвінок

Протруйник Тексіо Велум > 20мл | 60мл | 500мл

Відгуки:
(0)
  • Виробник: SBM
  • Код товару: SBM-1-10
  • Наявність: В наявності
70.00грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Доставка

Нова Пошта

Безкоштовна доставка

При замовленні від 5000 грн

Оплата

Карткою Visa/Mastercard чи готівкою у відділенні

  • Огляд товару
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

Тексіо Велум - протруйник, який має як інсектицидні, так і фунгіцидні властивості, з "антистресовим" ефектом стимуляції рослин.

Діючі речовини
: імідаклоприд, 140 г/л; пенсикурон, 150 г/л.


Механізм дії:
препарат для обробки бульб картоплі перед садінням та замочування кореневої системи овочевих культур, що запобігає розповсюдженню таких шкідників як колорадський жук, дротяники, несправжні дротяники, личинки хрущів, цикадки, попелиці, трипси, молі, блішки. При цьому контроль над шкідниками здійснюється з самого початку вегетації та, як мінімум, до кінця цвітіння картоплі, а овочів – щонайменше 30 днів від часу замочування. Фунгіцидна дія препарату направлена на захист від ризоктоніозу сходів і врожаю при гарному додатковому ефекті проти різних видів парші та мокрих гнилей.


Основні переваги препарату:


üНеперевершений захист картоплі, овочів та саджанців від колорадського жука, ґрунтових шкідників та хвороб з самого початку росту та розвитку рослин.
üКомбінований захист від шкідників та хвороб з ефектом стимуляції росту та розвитку рослин, наслідком чого є підвищення урожайності та частки товарних бульб.
üНадзвичайно довгий термін захисту (як мінімум до кінця цвітіння картоплі).
üТексіо Велум не потребує дотримуватися строків виходу в поле для проведення робіт та строків очікування до збору урожаю.
üБезпечність для корисних комах та навколишнього середовища.

Застосування:

 

Культура Шкідливий об'єкт Норма витрати препарату
Картопля колорадський жук, дротяники, несправжні дротяники, личинки хрущів, цикадки, попелиці, трипси 10 мл на 0,1-0,2 л води на 10 кг насінного матеріалу картоплі
Ризоктоніоз, парша
Томати, перець, баклажани, капуста колорадський жук, капустянка, дротяники, капустяна міль 10 мл на 1 л води
Плодові, декоративні та лісові культури листогризучі, сисні та грунтові шкідники 20 мл на 1л води


Особливості використання
:


Робочий розчин слід рівномірно розбризкати (за допомогою обприскувача або іншого приладу) на бульби картоплі перед садінням і ретельно їх перемішати. Протруєний посадковий матеріал слід висаджувати, по можливості, в короткий термін після протруєння. Замочувати кореневу систему розсади протягом 6-8 годин, перед висадкою у відкритий грунт. Розчин додається до «бовтанки» – глина, перегній, вода (0,7кг:0,8кг:1,0л), та ретельно перемішується. Проводять повне занурення кореневої системи саджанців в суміш безпосередньо перед садінням. Цієї суміші достатньо для обробки 35-40 саджанців. Робочий розчин не бажано залишати на тривалий період без збовтування. Застосовувати безпосередньо після розбавлення водою.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.