Гербіцид Гольф 3 гр

Відгуки:
(0)
  • Виробник: UKRAVIT
  • Код товару: UKV-1-07
  • Наявність: В наявності
20.00грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доставка

Нова Пошта

Безкоштовна доставка

При замовленні від 5000 грн

Оплата

Карткою Visa/Mastercard чи готівкою у відділенні

  • Огляд товару
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)
Гольф-cелективний післясходовий гербіцид системної дії для знищення найбільш поширених та важковикорінювальних  однорічних та багаторічних видів бур’янів у посівах злакових газонних трав.

Діюча речовина:
 дикамба, 365  г/кг  + метсульфурон-метил, 30 г/кг.


Основні переваги препарату:


ü Знищує широкий спектр бур’янів в т. ч. найбільш притаманних  посівам газонних злакових трав;
ü одна обробка забезпечить чистий від  бур’янів газон на протязі всього сезону;
ü надає газону природний естетичний вигляд;
ü відсутній ефект фітотоксичності для трави;
ü економічність, надійність  та безпечність  застосування.

Застосування:

 
Культура Шкодочинний об’єкт Спосіб, час обробки Норма витрати препарату
Багаторічні, злакові газонні трави (без підсіву бобових) Однорічні та багаторічні дводольні бур`яни, в т.ч. види будяків, осотів, берізки, конюшини, подорожників, кульбаби ,жовтців тощо. Обприскування в період вегетації (при появі бур`янів у фазі сходи- 2-3 листки). Обприскувати по не скошеній траві. Після обробки газону траву не косити впродовж 3-х діб. 1,5 – 3,0 на 3-5 л води на 100-150 м2

Особливості використання:


Перед проведенням обприскування необхідно розрахункову кількість препарату (див. табл.) розчинити у чистій воді та ретельно перемішати. Робочий розчин використати в день його приготування, оскільки при довготривалому зберіганні втрачаються властивості препарату, що призводить  до зниження ефективності дії проти бур'янів. Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +250С, відсутність роси), зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22) години.  
Обприскування необхідно проводити в період початку росту бур'янів (сім'ядолі-дві пари справжніх листочків. Не рекомендується застосування препарату за несприятливих умов (у холодну або дуже жарку погоду, при надмірному зволоженні і в період, коли бур'яни знаходяться в пригніченому стані) , а також коли рослини мокрі після випадання опадів.
Оптимальний термін застосування – весною при відновленні вегетації в період кущення злакової газонної трави та на ранніх фазах росту і розвитку бур’янів.
Заборонено обприскувати молодий газон віком до 6-8 місяців та з підсівом бобових трав. Не випускати впродовж 3-5 днів домашніх тварин (котів, собак, птиці, та ін.). Також заборонено годувати травою свійських тварин.
Строк виходу людей на оброблені площі для проведення ручних робіт – 7 днів, механізованих робіт – 3 доби, для рекреаційних цілей – 7 діб.
Спектр контрольованих бур`янів:
Амброзія полинолиста, волошка синя, вероніка персидська, гірчиця польова, жовтець, грицики звичайні, кучерявець Софії, зірочник середній, талабан польовий, підмаренник чіпкий, полин звичайний, редька дика, рутка лікарська, спориш звичайний, мак самосійка, мак дикий, осот польовий, талабан польовий,  кульбаба лікарська, кучерявець Софії, хрінниця круповидна, шпергель звичайний, щавель горобиний, галінсога (види), лобода (види), осот (види), будяк польовий, берізка польова, дурман звичайний, паслін чорний, ромашка непахуча, рутка лікарська, гірчак (види), щириця (види), жабрій (види), падалиця соняшнику.
 
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.