phone-icon
Замовити дзвінок

Гербіцид Тівітус 2,5 гр

Відгуки:
(0)
  • Виробник: UKRAVIT
  • Код товару: UKV-1-09
  • Наявність: В наявності
25.00грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доставка

Нова Пошта

Безкоштовна доставка

При замовленні від 5000 грн

Оплата

Карткою Visa/Mastercard чи готівкою у відділенні

  • Огляд товару
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)
Тівітус- післясходовий гербіцид системної дії для знищення злакових та деяких дводольних бур’янів у посівах картоплі, томатів, кукурудзи

Діюча речовина
: Римсульфурон, 250 г/кг


Основні переваги препарату:
 


ü широкий спектр знищуваних  бур’янів;
ü низька норма внесення;
ü досить широке «технологічне вікно» застосування — від 1 до 7 листків;
ü початок дії на бур’яни проявляється уже через 2-3 години після обробки;
ü сумісний з більшістю інших пестицидів;
ü немає обмежень щодо застосування у сівозміні;

Застосування:
 

 
Культура Шкодочинний обєкт Спосіб, час обробки Норма витрати препарату
Картопля Злакові та деякі дводольні види бур`янів Обприскування за висоти культури до 15-20 см. Використовують на більшості сортів картоплі, крім насінневих 2,5 г на 15-25 л води на 5 соток + прилипач Тандем 10-15 мл на 10 л води
Томати Обприскування посівів у фазі 1-7 листків культури
Кукурудза Обприскування посівів у фазі 1-7 листків культури Норма витрати препарату

Особливості використання:
 


Перед проведенням обприскування необхідно розрахункову кількість препарату (див. табл.) розчинити у чистій воді та ретельно перемішати. Робочий розчин використати в день його приготування, оскільки при довготривалому зберіганні втрачаються властивості препарату, що призводить  до зниження ефективності дії проти бур'янів. Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +250С, відсутність роси), зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22) години.  Обприскування необхідно проводити в період початку росту бур'янів (сім'ядолі-дві пари справжніх листочків у дводольних, у однорічних злакових 2-4 листочки, багаторічні злакові за висоти до 10-15 см). Не рекомендується застосування препарату за несприятливих умов (у холодну або дуже жарку погоду, при надмірному зволоженні і в період, коли бур'яни знаходяться в пригніченому стані), а також коли рослини мокрі після випадання опадів. Доцільним є використання в суміші з фунгіцидами Цілитель або Захист.  Максимальна кратність обробок за сезон – 1. Строк виходу людей на оброблені площі для проведення ручних робіт – 7 днів, механізованих робіт – 3 доби (томати, картопля), кукурудза – не потребує. Строк очікування від обробки до збору врожаю — не регламентується.
Спектр контрольованих бур`янів: Чутливі бур`яни:
плоскуха звичайна, пирій повзучий, мишій (види), пажитниця багатоквіткова, просо, пальчатка кровоспиняюча, вівсюг звичайний, тимофіївка (види), гумай, сорго двохколірне, гірчиця (види), галінсога дрібноквіткова, сухоребрик лікарський, жовтозілля звичайне, жовтець, жабрій звичайний, гірчак розлогий, гірчак почечуйний, щириця (види), міагрум пронизанолистий, грицики звичайні, талабан польовий, редька дика, рутка лікарська, зірочник середній, канатник Теофраста, морква дика, калачики, підмаренник чіпкий, кропива (види), мак дикий, вика посівна, кучерявець Софії, чистець (види), нетреба (види), падалиця зернових, соняшнику та ріпаку.
Середньочутливі бур`яни: осот рожевий, амброзія полинолиста, дурман звичайний, гірчак березковидний, ромашка, переліска однорічна.  
Слабочутливі бур`яни: паслін чорний, лобода біла, осот жовтий (польовий), лутига, молочай (види), спориш звичайний, кохія вінична.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.