phone-icon
Замовити дзвінок

Фунгіцид Мобіль 3гр | 30 гр | 100 гр | 300 гр

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Сімейний Сад
  • Код товару: SAD-1-26
  • Наявність: В наявності
25.00грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Доставка

Нова Пошта

Безкоштовна доставка

При замовленні від 5000 грн

Оплата

Карткою Visa/Mastercard чи готівкою у відділенні

  • Огляд товару
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

Системний фунгіцид для захисту від хвороб плодових, винограду, ягідних культур та газонних трав.

Діюча речовина:
ципродиніл 750 г/кг

Препаративна форма:
водорозчинні гранули (ВГ)

Період захисної дії:
10-12 днів

Упаковка:
3 г (пакет), 30 г (пакет), 300 г (пляшка)

Класифікація ВООЗ:
III клас (помірно токсичний)

Препарат – фунгістатик (від грец. гриб зупиняючий) – затримує проростання спор у найбільш вразливий період розвитку рослин, має системні, захисні й лікувальні властивості, що робить його основним у захисті плодових культур та ягідників:

на яблуні та груші застосовується профілактично проти парші, до появи видимих ​​симптомів на рослині. Перша обробка – до цвітіння («зелений конус»), повторна – через 5-10 днів, в залежності від погодних умов. При застосуванні в період «кінець цвітіння», крім парші препарат забезпечує захист від моніліозу і гнилі серцевини плодів, частково захищає від борошнистої роси; на кісточкових плодових культурах (персик, абрикос, слива, вишня, черешня) проти плодової гнилі перше обприскування проводиться при появі перших ознак захворювання, друге – за 14 днів до збирання врожаю; моніліального опіку обприскування проводять в період вегетації: перше – до цвітіння, подальше – з інтервалом 7-10 днів; клястероспоріозу, кокомікозу перше обприскування проводять при появі перших ознак захворювання, подальше – з інтервалом 7-10 днів; на ягідниках проти плямистостей і сірої гнилі оптимальний термін застосування – фаза утворення листка й на початку цвітіння.

Особливі характеристики продукту

Це один з препаратів, який проявляє високу активність в холодну (від +3°С) і сиру погоду (через 2 години не змивається дощем). Низькі температури під час обробки або в наступні дні не впливають на активність. При підвищених температурах (вище +23°С) препарат має високу стартову активність і підвищену викорінюючу ефективність, але період захисної дії при цьому скорочується. Лікувальна дія, якщо обробка проведена при появі перших ознак зараження, видна протягом 36 годин, системно препарат захищає рослини протягом 7-10 днів.

Діюча речовина препарату – ципродиніл – інгібує синтез метіоніну (кислоти, необхідної для проростання та росту спор) в грибній клітині, пригнічуючи ріст гриба і виділення грибом ензимів, що руйнують клітинні стінки рослин. Після обробки частина препарату залишається у верхньому шарі тканин рослини, захищаючи культуру від проникнення спор збудників хвороб, інша частина швидко проникає в тканини рослини, забезпечуючи лікувальний ефект.

Культура Спектр
Зерняткові (яблуня, груша) Борошниста роса, парша, моніліоз
Кісточкові (вишня, черешня, абрикос, слива, персик) Моніліоз (плодова гниль), кокомікоз (темно-бура плямистість листя), клястероспоріоз (дірчаста плямистість) та курчавість листя
Виноград Мілдью, оїдіум, сіра гниль ягід
Ягідники та полуниця Борошниста роса, біла та бура плямистості, сіра гниль ягід, антракноз
Газонні трави Плямистості листя

 

Препарат обов’язковий для перших (профілактичних) обробок від парші.

Найкраща бакова суміш проти комплексу хвороб –  Парацельс + Мобіль

 

Норми витрати: плодові – 3 г на 10 л води (дерево до 2 м), виноград, ягоди та газон – 6 г на 5 л води на 1 сотку

Період застосування: плодові – від фази зелений конус (рожевий бутон) до цвітіння; інші культури – фаза утворення листка та на початку цвітіння

Період очікування: плодові – 30, виноград та ягідні – 7 днів.

Кількість обробок – 3 (ягідні – 2).

Захисна дія – 2 тижні

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.