phone-icon
Замовити дзвінок

Біо-інсектицид Актарофіт > 200 мл

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Enzim Agro
  • Код товару: ENA-1-01
  • Наявність: В наявності
150.00грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доставка

Нова Пошта

Безкоштовна доставка

При замовленні від 5000 грн

Оплата

Карткою Visa/Mastercard чи готівкою у відділенні

  • Огляд товару
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

Актарофіт - це препарат створений на основі комплексу природних авермектинів, які продукуються корисним ґрунтовим грибком Streptomyces avermitilis.

Діюча речовина:
Діючою основою препарату є комплекс природних авермектинів, що продукуються корисним грунтовим грибком Streptomyces avermitilis - комплекс авермектинів груп B1 і B2, в концентрації 0,2%.

Авермектини – це природні специфічні нейротоксини, які проникають в організм комах кишковим або контактним шляхом та незворотно вражають їх нервову систему.

Основні переваги препарату:


ü Припинення харчування через 6-8 годин для листогризучих і через 12-16 годин для сисних шкідників;
ü Масова загибель шкідників на 2-3 добу після обробки, а максимальний ефект на 5-7 добу;
ü Здатність авермектинів швидко розкладатися в навколишньому середовищі перешкоджає їх накопиченню в плодах, овочах і грунті;
ü Тривалість захисного ефекту препарату до 10-20 діб.

Застосування:

Культура Назва шкідника Норма витрати препарату
Картопля Колорадський жук 40 мл/10л води Кількість обробок 1– 2
Огірки, томати, баклажани, перець закритого грунту Персикова і баштанна попелиці, павутинний кліщ, тютюновий і каліфорнійський трипси, білокрілка 60-80 мл/10л води Кількість обробок  2-3
Цвітна і білокачанна капуста Білан капустяний і ріп’яний, капустяна совка, трачі, кліщі, листокрутки і п’ядуни 60-80 мл/10л води Кількість обробок  2-3
Троянди й інші декоративні культури захищеного грунту Тютюновий і західний квітковий трипси, всі види попелиць, павутинний кліщ 100 мл /10л води Кількість обробок  1-3
Смородина Кліщі, трачі, листокрутки, п’ядуни 80-100 мл /10л води Кількість обробок  1-3
Яблуня Відкритосидячі попелиці, кліщі, листокрутки, п'ядуни, совки, 80-100  мл/ 10л води Кількість обробок  1-3

Особливості використання:
Препарат застосовується по мірі появи шкідників. Для внесення можна використовувати оприскувачі будь-якого типу, які забезпечують мілкодисперсне розпилювання та рівномірне нанесення робочої суміші на поверхню листків та стебел. Обприскування посівів або насаджень Актарофітом доцільно проводити в суху, ясну, безвітряну погоду за низької ймовірності опадів протягом наступних 8-10 годин.
Оптимальним температурним режимом внесення біологічного препарату є +18оС і вище.
Не рекомендується проводити обробку під час випадання роси, а також в жарку, сонячну погоду, оскільки це знижує ефективність препарату.
Перші ознаки дії препарату, припинення харчування, можна спостерігати через 6-8 годин при обробці проти листогризучих шкідників і через 12-16 годин – проти сисучих. Масова загибель шкідників настає на 2-3 день після обробки, а максимальний ефект досягається на 5-7 день. Захисний ефект препарату за сприятливих умов триває до 7-20 днів.
Актарофіт в регламентованих нормах не токсичний для попелицевих корівок, павуків, хижих клопів, паразитуючих лускокрилих, мурах, жужелиці, дощових черв’яків і інших.
Препарат можна застосовувати в період збору врожаю на овочевих і плодово-ягідних культурах. Остання обробка може бути здійснена за 48 годин перед збиранням врожаю.

Правила та умови зберігання:

Зберігати при температурі від 0 до 30 ºС, у сухому прохолодному приміщенні при температурі від 0 ºС до +30 ºС окремо від харчових продуктів і ліків в місцях недоступних для дітей і тварин.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.