phone-icon
Замовити дзвінок

Інсектицид Ініціатор 25гр | 1кг | 12кг

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Bayer
  • Код товару: BAY-1-02
  • Наявність: В наявності
200.00грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Доставка

Нова Пошта

Безкоштовна доставка

При замовленні від 5000 грн

Оплата

Карткою Visa/Mastercard чи готівкою у відділенні

  • Огляд товару
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)
Ініціатор - це комбінація системного інсектициду з добривами подовженого терміну дії у вигляді зручної для використання таблетки.

Діюча речовина: Імідаклоприд + N P K MgO.

Механізм дії:
Завдяки системній дії, діюча речовина інсектициду розповсюджується по всій рослині після всмоктування її через коріння. Таким чином, охоплюються також шкідники, що живуть приховано. Повільне розчинення таблетки сприяє тривалому забезпеченню рослини поживними речовинами (азотом, фосфором, калієм та магнієм) через корені.


Основні переваги препарату:


ü Надійний, довготривалий захист саджанців плодових, декоративних та лісових культур від пошкодження сисними, листогризучими, грунтовими    шкідниками – до 1-2 років в залежності від швидкості зростання та умов вирощування;
ü Прискорення росту саджанців, швидке їх приживлення, укорінення та розвиток;
ü Цільовий захист певного саджанця, без втрати діючої речовини та негативного впливу на довкілля;
ü Використання добрив саджанцями безпосередньо коли це потребує рослина;
ü Не потребує спеціального приготування та має високий рівень безпеки при використанні;
ü Ефект «синергізму» від поєднання інсектициду та комбінації добрив. Комбінація діючої речовини та поживних речовин в препараті підсилює дію одне одного.

Застосування:

 
Культура Шкодочинний об’єкт Спосіб, час обробки Норма витрати препарату
Декоративні, лісові, плодові культури Попелиці, брунькові довгоносики, листомінуючі молі, каліфорнійська щитівка, листовійки, совки, личинки хрущів (травневий, волохатий, червневий та ін.), ковалики (дротяники), піщаний мідляк, кравчик головач, капустянки, сосновий і непарний шовкопряди, звичайний та рудий соснові пильщики, короїди, златки Кладеться в посадкову яму при садінні саджанців на постійне місце або в період вегетації 1 – 2 таблетки

Особливості використання:

Застосовують Ініціатор  при садінні саджанців на постійне місце  вирощування, а також у період їх вегетації.
При садінні саджанців вносять в садову яму  1-2 таблетки препарату в залежності від вегетативної маси рослини. В період вегетації саджанців рекомендовано вносити  1-2 таблетки в кореневу зону рослини один раз на рік. Повільне розчинення таблетки на тривалий період часу (до 1 – 2 років) сприяє забезпеченню рослини корисними речовинами такими яказот, фосфоркалій і магній і надійно захищає плодовілісові і декоративні культури від пошкодження їх грунтовими та поверхневими шкідниками. Щоб полегшити роботу, спочатку слід зволожити землю, а потім за допомогою палиці, або іншого приладу доставити таблетку в кореневу зону рослини. Наприкінці слід гарно полити грунт водою.
 
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.