Інсектицид Прованто Дуплет 10мл/50 мл

Відгуки:
(0)
  • Виробник: SBM
  • Код товару: SBM-1-05
  • Наявність: В наявності
25.00грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Доставка

Нова Пошта

Безкоштовна доставка

При замовленні від 5000 грн

Оплата

Карткою Visa/Mastercard чи готівкою у відділенні

  • Огляд товару
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)
Прованто Дуплет - інновативний інсектицид контактно-системної дії з двома високоефективними діючими речовинами для захисту картоплі та овочів  від колорадського жука та інших шкідників. 

Діюча речовина:
100 г/л  імідаклоприду  та 12,5 г/л  бета-цифлутрину.


Механізм дії:
Обидві діючі речовини порушують нормальне утворення та проходження нервових імпульсів, але шляхом дії на різні процеси. Тому крім надійного ефекту, що викликає у комах судоми та швидку загибель, Прованто Дуплет запобігає виникненню стійкості у шкідників.

Препарат діє як під час безпосереднього контакту з шкідниками — контактна дія, так і шляхом поїдання ними оброблених рослин (включаючи висмоктування рослинного соку сисними шкідниками) — кишкова системна дія.
Додатковий стимулюючий ефект - завдяки наявності в препараті імідаклоприда, який трансформується в рослині в природний антидепресант — хлорникотинілову кислоту, оброблені рослини отримують певний додатковий антистресовий захист проти посухи, перезволоження та інших несприятливих умов.

Основні переваги препарату:


ü  Поєднання двох діючих речовин з принципово різними механізмами дії підвищує біологічну ефективність препарату запобігає резистентності;
ü  Швидкий нокдаун-ефект поєднаний з довготривалим захистом;
ü  Відсутність залежності від погодних умов;
ü  Наявність антистресової дії;
ü  Сприятливі токсикологічні характеристики.

Застосування:

 
Культура Шкодочинний об’єкт Спосіб, час обробки Норма витрати препарату
Картопля Колорадський жук, попелиці, трипси Обприскування в період вегетації 5 мл на 5 л води на 1 сотку
Цибуля Цибулеві трипси Обприскування в період вегетації 5 мл на 5 л води на 1 сотку
Цукрові буряки Звичайний і сірий бурякові довгоносики, бурякові блішки, щитоноски, бурякова попелиця Обприскування в період вегетації 5 мл на 5 л води на 1 сотку
Горох Бульбочкові довгоносики, горохова попелиця, горохова плодожерка, горохова зернівка Обприскування в період вегетації 5 мл на 5 л води на 1 сотку

Особливості використання:


Перед використанням препарат ретельно збовтати. Обприскування проводять в період вегетації,  при появі перших ознак ураження шкідниками. Відміряти необхідну кількість препарату, зробити маточний розчин та пропорційно розлити його на певну кількість відер води.
Препарат гарантує міцний нокдаун-ефект та забезпечує тривалий період захисної дії. Оброблені рослини отримують додатковий антистресовий захист проти посухи, перезволоження та інших несприятливих умов. Максимальна кількість обробки 2 рази.
Строк від останньої обробки до збирання врожаю - 30 діб.
 
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.