Інсектицид Сілкер 5 мл

Відгуки:
(0)
  • Виробник: САММІТ-АГРО
  • Код товару: SAG-1-09
  • Наявність: В наявності
35.00грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доставка

Нова Пошта

Безкоштовна доставка

При замовленні від 5000 грн

Оплата

Карткою Visa/Mastercard чи готівкою у відділенні

  • Огляд товару
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)
Сілкер - надійний ад'ювант забезпечує контроль важко контрольованих шкідників, таких як кліщі, листоблішки, личинки щитівок, при цьому не містить хімічних діючих речовин.

Препаративна форма:
концентрат, що эмульгирующийся.


Діюча речовина:
75% полиалкиленоксид модифікований гептаметилтрисилоксан + запатентована суміш полімерних сполук.


Механізм дії : 
Препарат створює на тілі чутливих шкідників полімерну структуру, яка впливає на їх функції життєдіяльності: обмежує рух шкідників, блокує дихання і ускладнює харчування на рослині. Сілкер контролює чисельність шкідників фізичним шляхом з допомогою зовнішнього ефекту іммобілізації.


Переваги: 

Надійний. Забезпечує високоефективний контроль важко контрольованих шкідників, таких як кліщі, листоблішки, личинки щитівок, при цьому не містить хімічних діючих речовин.
Сумісний. Можна застосовувати в баковій суміші з іншими інсектицидами та акарицидами для підвищення їх ефективності.
Екологічний. Не накопичується в продукції, безпечний для комах-запилювачів, в т. ч. для медоносних бджіл і може застосовуватися на культури на яких заборонена хімічна захист.

Застосування:

 
Культура Шкідник Концентрація робочого розчину Норма витрати робочої рідини л/га
Плодові дерева і ягідні культури Попелиці, павутинні кліщі, обценьки-поржавлювачи, личинки щитівок, листоблишкы (у т. ч. грушева медяниця) 0,12-0,15% (120-150 мл продукту на 100 л води) 500-800
Зернові колосові культури Попелиці 0,15% (150 мл продукту на 100 л води) 300-400
Декоративні дерева та кущі Павутинні кліщі, попелиці, білокрилки, личинки щитівок, зниження чисельності трипсів 0,1-0,15%(100-150 мл продукту на 100 л води) 500-1000
Овочі 0,1-0,15%(100-150 мл продукту на 100 л води)
Огірки 0,1% (100 мл продукту на 100 л води)
Троянди 0,1% (100 мл продукту на 100 л води)
Інші декоративні культури 0,05% (50 мл продукту на 100 л води)
Томати, перець болгарський, баклажан 0,05-0,07% (50-70 мл продукту на 100 л води)
Використання в баковій суміші з хімічними засобами захисту рослин 0,1% (100 мл продукту на 100 л води) Згідно з рекомендаціями пестициду, з яким змішується
Соя Павутинний кліщ 0,1% (100 мл продукту на 100 л води) 300-400
 
Особливості використання:
Сілкер можна застосовувати в бакових сумішах з іншими препаратами в концентрації 0,1% (100 мл продукту на 100 л води). У разі значного заселення шкідників, які важко контролювати звичайним способом (наприклад, листоблішки, трипси) слід застосовувати Сілкер в баковій суміші з інсектицидами та акарицидами. В кожному окремому випадку всі препарати бакової суміші слід перевірити на сумісність.
Максимальна кратність застосування - 4 рази в сезон. При багаторазовому застосуванні дотримуйтесь менше 2-тижневого інтервалу між третьою і четвертою обробкою.
УВАГА!!!
Сілкер рекомендується застосовувати при таких погодних умовах, які дозволяють робочого розчину швидко висихати на рослинах. Не проводьте обробку, якщо є ймовірність випадання невеликого дощу або мряки протягом 4-6 годин після обробки.
На деяких культурах (яблуня, груша, декоративні культури) продукт не можна застосовувати в період цвітіння у зв'язку з ризиком пошкодження пелюсток. Це не стосується ягідних культур, таких, як полуниця і малина, а також овочевих культур, таких як помідори і огірок. Не використовуйте на розсаду овочевих культур, а також на салаті і травах, у зв'язку з ризиком фітотоксичності.
Не використовуйте препарат з будь-якими іншими адъювантами і добривами для позакореневого підживлення і не перевищуйте рекомендовані концентрації та обсяги робочого розчину.
Заборонено проводити обробку, якщо температура повітря перевищує 35 °C, це підвищує ризик ушкодження культури внаслідок різниці температури робочого розчину і рослини, що обробляється.
 
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.