Планриз М (біологічний фунгіцид) - 1л

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Біо Центр
  • Код товару: BIC-1-01
  • Наявність: В наявності
180.00грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доставка

Нова Пошта

Безкоштовна доставка

При замовленні від 5000 грн

Оплата

Карткою Visa/Mastercard чи готівкою у відділенні

  • Огляд товару
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

Планріз М – це біологічний фунгіцид, розроблений для боротьби з грибковими захворюваннями рослин. Він складається з живих мікроорганізмів, які існують у землі і можуть допомогти рослинам боротися з патогенними грибами.

Застосування Планризу М сприяє збільшенню росту та розвитку рослин, підвищує їх стійкість до хвороб та забезпечує якісний урожай без використання хімічних препаратів. Фунгіцид діє за рахунок конкуренції з грибками, які викликають захворювання рослин, виключаючи можливість їх розмноження та розповсюдження.

Планріз М застосовується для обробки всіх видів рослин, покращує поживний склад ґрунту та прибирає бактерії в культурі. Фунгіцид не чинить шкідливого впливу і є екологічно безпечним для людини.

Загальна доза препарату залежить від навколишнього середовища і може коливатися в межах від 2 до 10 літрів на гектар. Для оптимального результату необхідно дотримуватись інструкції перед використанням.

Планріз М - це надійний та ефективний спосіб боротьби з грибковими захворюваннями рослин, який допоможе підвищити врожайність та зберегти здоров'я рослин.

Застосування Планриз M

Зернові колоскові культури:

1. Передпосівна обробка насіння.

2. Оприскування вегетуючих рослин.

Овочеві та квітково-декоративні культури:

1. Передпосівна обробка насіння.

2. Внесення в лунки при висадці розсади на постійне місце.

3. Полив рослин.

4. Оприскування рослин, починаючи з фази двох справжніх листків, кожні 10 - 20 днів, в залежності від прогнозу щодо інтенсивності розвитку хвороб. 

Плодово-ягідні культури:

1. Оприскування рослин, починаючи з фази розпускання бруньок, кожні 10 - 20 днів, в залежності від прогнозу на інтенсивність розвитку хвороб.

Виноградник:

1. Обприскування рослин, починаючи з фази розпускання бруньок, кожні 10 - 20 днів, в залежності від прогнозу щодо інтенсивності розвитку хвороб.

Планриз можна поєднувати з кореневими і позакореневими підживленнями. Планриз сумісний в баковій суміші з біологічними та хімічними (крім мідь- і ртутьвмісних) препаратами. 

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.