Інсектицид Турбо Престо 3 Active 4мл/20мл/50мл/500мл

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Сімейний Сад
  • Код товару: SAD-1-20
  • Наявність: В наявності
25.00грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Доставка

Нова Пошта

Безкоштовна доставка

При замовленні від 5000 грн

Оплата

Карткою Visa/Mastercard чи готівкою у відділенні

  • Огляд товару
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

Новітній системний інсектицид для довготривалого захисту всіх культур, що має нокаутуючу дію проти широкого спектру шкідників, включаючи деякі види кліщів.

Діюча речовина:
клотіанідін 200 г/л + лямбда-цигалотрин 100 г/л, ППБ 75 г/л

Препаративна форма:
концентрат суспензії (КС)

Упаковка:
4 мл (пакет), 20 мл (пляшка), 50 мл (пляшка, КС)

Період захисної дії:
до 5 тижнів

Турбо Престо 3 Active (КС) – велика сила маленької краплі

Особливі характеристики продукту:

Лямбда-цигалотрин

Деполяризує (знищує) нервові клітини шкідника. Проникає всередину комахи через кутикулу, порушуючи нормальну нервову провідність шляхом впливу на натрієві канали мембран нервових клітин та викликаючи їх постійну активацію. Це призводить до деполяризації нервової клітини і швидкої втрати контролю над м’язовою діяльністю. Дезорієнтація та припинення харчової активності шкідника настає протягом кількох хвилин після надходження діючої речовини в організм комахи, далі настає паралізуючий ефект і загибель шкідника. Загибель від зневоднення і вторинні фізіологічні зміни відбуваються протягом наступних 24 годин

Чому важливий миттєвий ефект? Апетит перезимувалих та молодих жуків літніх генерацій дуже високий. Один жук за добу з’їдає до 3 см листка (75 мг) картоплі, а жук літньої генерації в перших днях після виходу з ґрунту – 6 см або 136 мг листової маси. Усього 25 личинок на одному кущі за добу можуть знищити до 80% листової поверхні, та відповідно недобір урожаю може скласти 52%

Клотіанідин

Найбільший період захисту. Захищає культуру до 5 тижнів. Здатність діючої речовини пересуватися вгору по судинній системі рослини, дозволяє захистити навіть ті частини рослини, які сформувалися після обробки.

Чому важливий період захисту? Протягом літа у колорадського жука виростає 2–3 покоління. Уже в другому поколінні одна сім’я дає до 200 тис. жуків. У третьому поколінні потомство однієї самки може сягати 80 млн. особин.

Чому не працюють препарати? Мікробіологи постійно намагаються знайти нові способи боротьби зі шкідниками, вивчаючи як саме вони стали невразливими до дії отрути та чому з’являється резистентність до препаратів.

Зміна рецепторних уподобань. П’ять років тому біологи з США з’ясували, що таргани почали уникати пасток з отрутою через те, що цукор, який зазвичай застосовують в якості приманки для тарганів – став для них гірким на смак.

Особливий білок. А молекулярні біологи з Великобританії виявили в ніжках комарів (що, як і колорадський жук відносяться до одного типу – членистоногі, клас – комахи) особливий білок, що захищає їх від дії різних токсинів (діючих речовин пестицидів). Експерименти з комарами групи Anopheles показали, що при контакті з обробленою пестицидом поверхнею в ногах комах виробляється білок, який зв’язується з молекулою отрути і знешкоджує її.

В організмі членистоногих є особливий білок (білок сенсорного відростка), який захищає комах від пестицидів. За продукування захисного білка в організмі шкідника відповідає ген SAP2 (Sensory Appendage Protein) – білок з групи хімічних рецепторів SCP, які поширені у комах та інших членистоногих. У дорослих комах він активно експресується (сильно проявляється) в чутливих клітинах кінцівок, дозволяючи їм розпізнавати потенційно небезпечну поверхню і уникати контакту з нею. Іншими словами, цей ген і білок грають ключову роль в захисті комах: молекули ферменту SAP2 з’єднується з токсинами (піретроїдами) та нейтралізують їх.

Який вихід? Спеціальна рецептурна комбінація Турбо Престо 3 Active

  • Неонікотиноїд – клотіанідин –  найсильніша з речовин класу неонікотиноїдів з контактною і системною активністю проти шкідників
  • Піретроїд – лямбда-цигалотрин – активна діюча речовина, одна з найефективніших молекул для захисту від сисних і листогризучих шкідників
  • Синергіст – піперонілбутоксид (C19H30O5) – синергіст швидкості діючої речовини: підсилює дію піретроїда, блокуючи в організмі паразита роботу ферментів (SAP2), які здатні нейтралізувати отруту (цитохрому P450)
  • Крім того, ППБ – відноситься до класу справжні синергісти та у тандемі з піретроїдом подовжує дію останнього, нівелюючи залежність від UF–випромінювання та сонячної інсоляції (високих температур)

А ви знали?

Американка (Американський білий метелик, АБМ) – ненажерлива, як саранча . Універсальний за смаком шкідник. Пошкоджує більш ніж 200 дерев та кущів. АБМ з’явився на території України у 1952 р. Це дуже голодна гусениця. Поки вона росте, гусінь здатна залишити від невеликого дерева лише остів (скелет). Ось як її характеризують фітопатологи: «…Хруст на деревах стоїть неймовірний, за ступенем прожерливості з нею може порівнятись лише саранча. Досягнувши 6-7 віку гусениці проявляють особливу ненажерливість. В цей період вони з’їдають стільки їжі скільки ними було з’їдено впродовж попередніх п’яти поколінь….»

За підрахунками вчених, одна гусениця шкідника 7-го віку за добу може знищити до 8 см2 листка ясеня чи плодового дерева. Іншими словами, з однієї кладки яєць, гусінь може повністю оголити дерево 10-15 річного віку. А тепер помножте на плодовитість. Вагітність метелика триває всього 2 години. Для порівняння: бджоло матка та колорадський жук плодяться на 3-4-у добу; яблунева плодожерка – через 3-5 днів. Одна самка АБМ відкладає до 1500 яєць, а самки другого покоління – до 2500 яєць. «Павутинне» гніздо з гусені здатне на дереві сягнути розміру 1-2 метри.

Праслав. мовою *ǫsěnica, утворене від *ǫsěnъ «волосатий», що в свою чергу походить від *ǫsъ «вус». У людей високий рівень алергії (виступають навіть набряки та пухирі) на пухнасті волоски гусені АБМ.

Норми витрат:

Культура Спектр
Овочі відкритого грунту та тепличні (картопля, томати, баклажани, огірки, капуста, морква, дині, цибуля, інші) Колорадський жук, совки, мінуючі молі, цикади, попелиці, трипси, білокрилка, хрестоцвіті блішки, білани, цибулева, моркв’яна, динна муха
Плодові дерева (яблуня, груша, слива, вишня, персик, інші) Плодожерки, листовійки, яблуневий квіткоїд, сірий бруньковий довгоносик (брунькоїд), бронзівки (в тч. оленка волохата), трач (пильщик), казарка, букарка, попелиці (червоноголова, сіра, зелена), грушева листоблішка (медяниця), галиця листкова, трубкокрути, вишнева муха, мінуючі молі, шовкопряди, АБМ (американський білий метелик)
Виноград Листовійка, блішки, довгоносики (скосарі), трипси, листова форма філоксери, трубкокрути
Ягідні кущі (смородина, малина, ожина, лохина інші) та троянди Довгоносики, попелиці, галиці, смородинова міль, пильщики, склівка та златка, цикадки, п’ядуни, вогнівка малиновий жук

Не забудьте додати до препарату акарицид Міральд – для раньовесняного захисту від кліщів плодово-ягідних культур та винограду

Норми витрати: 4 мл на 10 л води на 2 сотки (овочі в теплицях 2 мл на 5 л)

Період застосування: профілактично по вегетації (до/після цвітіння), а також в період виявлення шкідника.

Період очікування: овочеві – 20 (теплиці – 5-7), плодово-ягідні, виноград – 30 днів.

Кількість обробок – 2.

Захисна дія – 5 тижнів

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.