Фунгицид Магникур Енерджи 10мл | 60мл | 500мл

Отзывы:
(0)
  • Производитель: SBM
  • Код Товара: SBM-1-14
  • Наличие: В наличии
50.00грн.
Нашли дешевле?
Купить в один клик
Введите номер телефона и мы перезвоним
Доступные варианты
Доставка

Новоая Почта

Бесплатная доставка

При заказе от 5000 грн

Оплата

Картой Visa/Mastercard или наличными в отделении

  • Обзор товара
  • Отзывов (0)
  • Вопросы (0)
Магнікур Енерджи - препарат системної дії з ефектом стимуляції росту рослин проти пероноспорозу та кореневих гнилей на огірках та на томатах - проти кореневих гнилей.

Діюча речовина:
пропамокарб гідрохлорид 530 г/л, фосетил алюмінію 310 г/л


Механізм дії:
Пропамокарб гідрохлорид відрізняється надзвичайно високою профілактичною активністю проти несправжніх борошнистих рос і кореневих гнилей, як за умов обробки рослин беспосередньо, так і шляхом використання через полив ґрунту, в який висаджується насіння або висаджена розсада. Крім безпосередньої дії на патоген, він також працює як стимулятор розвитку рослин, особливо на ранніх фазах. Ці якості роблять його незамінним у тепличному господарстві для обробки ґрунту і розсади багатьох овочевих і декоративних культур, а також для зміцнення розсади після її висадки в поле. Фосетил алюмінію є унікальною діючою речовиною — і в сенсі пересування рослиною, і в якості механізму дії. Це одна з небагатьох речовин, яка здатна пересуватися в обох напрямках — акропетально і базіпетально, знизу догори і з гори донизу, до молодих пагонів і молодих коренів. Причому проникнення відбувається миттєво, а повне насичення рослини діючою речовиною настає протягом однієї години. Перевагу слід надавати профілактичному використанню.


Основні п
ереваги препарату:


ü  Дві системні діючі речовини з різним механізмом дії підсилюють фунгіцидний ефект.
ü  Активний стимулятор росту рослин (як кореневої,так і надземної частини рослин).
ü  Магнікур Енерджі має специфічну активність проти великої кількості грибів, які уражають насіння, проростки, стебло, листя та плоди рослини у  закритому та відкритому грунті. Коренева система, стебла та листя оброблених рослин стають значно сильнішими та більш розвинутими.
ü  Тривалий системний захист культур від хвороб впродовж усього сезону.
ü  Гнучкість застосування – обприскування, звичайний полив, крапельне зрошення.

Застосування
:

 
Культура Спектр дії Спосіб, час обробки Норма витрат
Огірки (в тому числі закритий грунт) пероноспороз обприскування по вегетації з інтервалом 8-14 днів 25мл/5л води/сотка
Захист розсади: огірки, кавуни, томати, баклажани кореневі гнилі полив після висіву насіння, висадки розсади та через 7-10 днів 3 мл/2 л води/ м²
Зформовані плантації кавунів, томатів, баклажанів, перцю відкритого та закритого грунту кореневі гнилі полив після висіву насіння, висадки розсади та через 7-10 днів крапельне зрошення    3 л/га

Особливості
використання:


Для застосування препарату на огірках (впродовж вегетації) проти несправжньої борошнистої роси використовують робочий розчин-25 мл препарату на 5 л води на 1 сотку-з наступними обробками через 8-14 днів, враховуючи ступінь ураження рослин. Препарат легко пересувається по рослині висхідними та нисхідними потоками, захищаючи навіть новоутворені пагони та листки.
Для захисту розсади огірків, кавунів, томатів, баклажанів, перцю відкритого та закритого грунту проводять обробку проти кореневих гнилей: полив після висівання насіння з розрахунку 3 мл препарату на 2 літра на 1 квадратний метр , повторно полив через 7-10 днів після першого використання з тією ж самою нормою (для перцю: 6 мл на 2 л води на 1 кв.м.). Максимальна кількість обробок- 2.
Зформовані плантації кавунів, томатів, баклажанів, перцю відкритого і закритого грунту-обробка проти кореневих гнилей: полив через крапельне зрошення 3л/га (для перцю: 2-3 л/га). Максимальна кількість обробок : в грунті- 2, на штучному субстраті- 4. Слід вносити препарат лише при вологому субстраті для того, щоб він міг легко проникнути до кореневої зони рослини.
Магнікур Енерджі можна змішувати з більшістю вживаних засобів захисту рослин, за винятком високолужних препаратів (наприклад, бордоської рідини). Препарат викликає корозію металів, за винятком нержавіючої сталі. Тому після закінчення роботи весь інструмент для обприскування необхідно старанно промити чистою водою.
 
Отзывов (0)

Нет отзывов об этом товаре.

Вопросы (0)

Нет вопросов о данном товаре, станьте первым и задайте свой вопрос.